Haber

‘Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı’ Odak Grup Toplantısı Eskişehir’de Gerçekleştirildi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi(EBB) İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı’ odak küme toplantısı gerçekleştirildi.

‘Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı’ çalışmaları kapsamında Eskişehirİstanbul’da gerçekleştirilen odak grup toplantısı EBB Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya; Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, Ulaşım Daire Başkanlığı, Mali Hizmetler Daire Başkanlığı, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı, Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürlüğü, Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı, Emlak ve Kamulaştırma Daire Başkanlığı, Daire Başkanlığı İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, Strateji ve İmar Daire Başkanlığı, Yol Yapım Bakım Onarım Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı ve ESTRAM A.Ş.

Daire Başkanlıkları ve iştirakleri personeli ile yapılan toplantıda, Eskişehir için hazırlanan Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı’nda azaltım eylemlerinin önceliklendirme kriterleri belirlenirken, eylemler masaya yatırıldı. Toplantıda eksik veriler belirlenerek tamamlanması için gerekli çalışmalar başlatılırken, Büyükşehir Belediyesi’nin mevcut projeleri ile yapılan çalışmalar hakkında bilgiler paylaşıldı.

Kaynak: ANKA / Yerel

evciler-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu