Haber

Karaman İl Müdürü Ali Osman Bebek: “Karaman FK hedefine ulaşacak”

Karaman Gençlik ve Sporİl Müdürü Ali Osman Bebek, Karaman Futbol Kulübü’nün lig sonunda hedeflediği şampiyonluğa ulaşmasını umduklarını söyledi.

Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz ve Altyapı Hizmetleri Müdürü Cavit Bardak’ın eşlik ettiği İl Müdürü Ali Osman Bebek, Karaman Futbol Kulübü Başkanı Süleyman Han ve Teknik Direktör Şaban Yıldırım’ı kulüp tesislerinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bebek, “Karaman FK. Karaman’ımızın seçkin bir örneği. spor kulüp. Karaman FK’yı da yakından takip ediyorum. Karşı karşıya geldikleri Alanya Kestelspor maçında Karaman FK çok iyi performans göstermesine rağmen sahadan bir puanla ayrıldı. Umarım bu hafta oynanacak Bulvarspor maçından güzel bir sonuç alır. Karaman FK’ya şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Karaman Futbol Kulübü Başkanı Süleyman Han da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek kulüp logosunun bulunduğu plaket takdim etti. – KARAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu