Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00 ile 06.00 arasında şerit daraltma yapılıyor.

Kızılkaya-Korkuteli yolunun 16-17. Ulaşım Korkuteli-Kızılkaya’dan çift yönlü olarak devam ediyor.

Lapseki-Çanakkale-Ezine yolunun 2-3. Çanakkale 18 Mart Düzli Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle kavşak kolları trafiğe kapatılarak sürücüler alternatif güzergahlara yönlendiriliyor.

Ankara-Çankırı yolu 15-17, Osmaniye-Gaziantep yolu 15-48, Tokat-Turhal yolu 0-1. Söz konusu kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle belirtilen bölümlerde ulaşım denetimli olarak devam etmektedir.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11 ve 22-25. Kilometresindeki üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak yapılıyor.

2-22 Trabzon-Gümüşhane il sınırı-Zigana-Torul yolu (Zigana Tüneli-Torul bölümü). Çeşitli bölümlerde eğimin düzgün olması nedeniyle tek şeritten denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Uşak-Sivaslı-Denizli yolunun 27-29. Bölünmüş yolların kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu