Haber

Muş’ta depremzedeler yararına bilardo turnuvası düzenlendi

Kahramanmaraş’ta 11 ilde yıkıma yol açan depremlerden etkilenen vatandaşlar yararına Türkiye Bilardo Federasyonu Muş İl Temsilciliği tarafından turnuva düzenlendi.

Kahramanmaraş merkezli iki deprem tüm Türkiye’yi yeniden birbirine bağlarken, ülkenin dört bir yanından deprem bölgesine yardım gönderilmeye devam ediyor. Muş’ta bir meydana gelen bilardo severler, depremzedeler için turnuva düzenledi. 35 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuva 5 gün sürdü. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllendirilirken, turnuvanın tüm geliri depremzedelere bağışlandı.

Muş’ta özel bir bilardo salonunda gerçekleştirilen turnuvayı sporcular ve sporseverler izledi. Türkiye Bilardo Federasyonu Muş İl Temsilcisi Serdar Solmaz, toplanan tüm önlemlerin afetzedelere gönderileceğini belirtti. Topladığımız turnuva gelirini bir havuzda toplayıp beyin sarsıntısı mağduru vatandaşlarımıza bağışlayacağız. Sürecin başından beri yardımlarımızı bizzat sağladık. Biz de spor camiası olarak böyle bir yardım kampanyası düzenlemeye karar verdik. Benzeri bir turnuvayı ilçelerde yaptıktan sonra il merkezinde de düzenleme kararı aldık. Sporcularımızı tebrik ederiz” dedi. – MUS

kemahajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu